» O firmie

O firmie

ITChome – klika słów o naszej działalności

Systemy alarmowe - bezprzewodowe alarmy, telewizja przemysłowa to tylko jedne w wielu rozwiązań technologicznych, które oferuje sklep internetowy ITChome.

 

Nasz sklep internetowy ITChome funkcjonuje od 2001 r. W swojej ofercie posiadamy między innymi bezprzewodowe systemy alarmowe, a także przewodowe alarmy domowewraz z ich kompletnym wyposażeniem – czujki, bariery, kontrole dostępu itp. Naszą domeną jest także sprzedaż systemów do profesjonalnego oraz amatorskiegomonitoringu. Zajmujemy się również dystrybucją wideodomofonów i domofonów. Pełny zakres naszego asortymentu przedstawiają zamieszczone na stronie kategorie. Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zaznajomienia się z naszą bogatą ofertą.


 

 

Nasze priorytety

 

Oferowane przez nas systemy alarmowe, zestawy do monitoringu oraz wszelkie inne produkty pomagają zapewnić bezpieczeństwo i ochronę mienia osób oraz obiektów. Dlatego też pragniemy dostarczać naszym Klientom wyłącznie sprawdzone, niezawodne i cieszące się uznaniem rozwiązania technologiczne takich cenionych na całym świecie marek, jak SATEL, JABLOTRON, PARADOX, KENWEI, BOSH, COMMAX, ORNO, KIDDE. W naszej ofercie znajdują się także produkty marki ROPAM ELEKTRONIK i ELMES ELEKTRONIC – firm, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.

Zależy nam również na tym, aby nabywane za pośrednictwem naszego sklepu urządzenia były w pełni funkcjonalnie wykorzystywane. Tym samym, oferujemy Klientomprofesjonalną pomoc i rzetelne doradztwo w kwestii zrozumienia zasad obsługi oraz użytkowania zakupionych produktów. Kadrę firmy ITChome tworzą wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy zawsze, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, służą wsparciem w rozwiązywaniu ewentualnych problemów związanych z użytkowaniem poszczególnych rozwiązań.

 

 

Kompleksowa obsługa Klientów


 

Naszą specjalnością jest nie tylko sprzedaż hurtowa i detaliczna oraz rzetelne doradztwo. Nasi Klienci mogą liczyć również na profesjonalny montaż zakupionych systemów alarmowych, zestawów monitoringu itp. Dzięki temu, że współpracujemy z rzetelnymi i sprawdzonymi firmami, możemy zaoferować naszym Klientom najwyższej jakości usługi instalacyjne.

 

 

 

Błyskawiczna wysyłka

 

Zakupione produkty wysyłamy w terminie 1-3 dni. Zamówienie zbiorowe kompletujemy w jednej paczce. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym – Warszawa, ul. Elektoralna 17A/13. Wszystkie dostępne w naszym sklepie urządzenia posiadają gwarancję, która w zależności od typu produktu obejmuje okres od jednego roku do trzech lat. Jednocześnie informujemy, że sprawdzamy przed wysyłką, czy zakupiony towar jest sprawny i skuteczny.

Mamy nadzieję, że sklep internetowy ITChome stanie się miejscem często odwiedzanym przez naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby podjęta współpraca była owocna i w pełni satysfakcjonująca zarówno dla kontrahenta, jak i nas samych. 


 

 


Przejdź do strony głównej