» Alarmy Satel

Alarmy Satel

Sklep z ofertą dla bezpieczeństwa Twojego domu - alarmy, systemy, cennik

 

Skuteczne systemy i centrale alarmowe marki Satel pozwolą Państwu zadbać o bezpieczeństwo Wasze i Waszych bliskich...


Firma SATEL jest niekwestionowanym liderem w branży systemów alarmowych. Jej 20-letnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i dystrybucji urządzeń takich jak centrale alarmowe czy alarmy domowe pozwoliło wypracować jej wysoką pozycję w rankingu znanych i cenionych marek. Zadowoleni klienci są najlepszą gwarancją produktu oraz jakości wykonywanych przez sklep usług. Trwałość każdego z komponentów i zestawów, nowoczesne rozwiązania, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie, a także konkurencyjny cennik – to niektóre z zalet firmy. Satel prowadzi sklep stacjonarny oraz internetowy, w których można nabyć alarmy oraz centrale alarmowe.
 

Alarmy i zabezpieczenia dla każdego

system alarmowy - czujka, syrena, moduł i zamek szyfrowyZ myślą o swoich Klientach, firma Satel postanowiła stworzyć portal poświęcony tematyce alarmów i zabezpieczeń - mieszkajbezpiecznie.pl. Odnajdziecie tam Państwo szereg przydatnych artykułów. Stanowią one pomoc dla osób, które szczególną uwagę poświęcają bezpieczeństwu swojemu i swoich bliskich. Na pierwszy rzut oka alarmy sprawiają wrażenie skomplikowanych i nieprzyjaznych urządzeń, ale nowoczesne rozwiązania zapewniają niezwykle łatwy sposób montażu, szczegółowo wyjaśniony w instrukcji, a także proste, intuicyjne sterowanie.

Z myślą o swoich Klientach, firma Satel postanowiła stworzyć portal poświęcony tematyce alarmów i zabezpieczeń - mieszkajbezpiecznie.pl. Odnajdziecie tam Państwo szereg przydatnych artykułów. Stanowią one pomoc dla osób, które szczególną uwagę poświęcają bezpieczeństwu swojemu i swoich bliskich. Na pierwszy rzut oka alarmy sprawiają wrażenie skomplikowanych i nieprzyjaznych urządzeń, ale nowoczesne rozwiązania zapewniają niezwykle łatwy sposób montażu, szczegółowo wyjaśniony w instrukcji, a także proste, intuicyjne sterowanie.
Jakie artykuły przygotowaliśmy dla naszych Klientów? Są to, m.in.:
  • "Bezpieczny dom w czasie urlopu",
  • "Alarmy domowe w domach wielopokoleniowych",
  • "Alarm domowy - obsługa przez osoby starsze",
  • "Alarmy domowe a ubezpieczenia",
  • "Jak przygotować się do rozmowy z instalatorem"
Ze szczególną uwagą stworzyliśmy także cennik produktów, takich jak alarmy czy całe systemy oferowanych w naszym sklepie. Dowiecie się, dlaczego warto inwestować w nowoczesne systemy alarmowe oparte o centrale serii Integra. Poznacie powody, dla których warto wyposażyć się w dodatkowe, specjalistyczne alarmowe czujki bezpieczeństwa. Uzyskacie podpowiedź w zakresie prawidłowej konserwacji alarmów domowych, a także odkryjecie wiele innych ciekawych porad, wskazówek oraz publikacji.
 

Skuteczne systemy i centrale alarmowe marki Satel

panel dotykowy StealTo jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Jesteśmy renomowaną firmą z bogatym doświadczeniem, którym chcemy się dzielić – tylko w taki sposób możemy razem z Państwem opracować najlepszy plan ochrony. Właśnie dlatego będziecie mieć Państwo również możliwość skorzystania z zamieszczonego na witrynie konfiguratora, dzięki któremu prosto i przyjemnie stworzycie własny system alarmowy. Dodatkowo możecie pobrać ze strony katalog "Mieszkaj Bezpiecznie", który został stworzony w celu zaprezentowania funkcjonalności systemów alarmowych. Nie jest to typowy cennik z zamieszczoną specyfikacją każdego pojedynczego produktu firmy Satel. Publikacja ta ma na celu przedstawić Państwu ogólną charakterystykę oraz możliwości nowoczesnych urządzeń - centrale alarmowe, alarmy, manipulatory, czujniki itp., które sprawią, że Wasz dom stanie się w pełni bezpieczny. Systemy alarmowe mają wiele tajemnic, które warto odkryć, by zapewnić sobie komfort. Ponadto, katalog zawiera także wiele ciekawych rozwiązań z zakresu dopasowania systemów alarmowych do Waszych potrzeb - np. "Dom przyjazny dzieciom", "Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób starszych". Zostały w nim również opisane przykładowe aranżacje sprzętów alarmowych w takich budynkach, jak: domek letniskowy, trzypokojowe mieszkanie, mały lub duży dom jednorodzinny. Zachęcamy do zapoznania się z treścią katalogu systemów alarmowych bazujących na centralach serii Integra i cennikiem alarmów ustalonym przez nasz sklep, a także namawiamy do odwiedzenia wyżej wymienionej strony internetowej. Jesteśmy przekonani, że znajdą tam Państwo wiele ciekawych i istotnych informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu Waszych rodzin. Jeśli zainteresują Państwa rozwiązania firmy Satel w dziedzinie systemów alarmowych oraz wyrazicie chęć ich zakupienia, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Prosimy o zapoznanie się z ofertą zamieszczoną na stronie firmy Satel, prezentującą: alarmy, centrale, systemy alarmowe oraz cennik produktów lub odwiedzenia stacjonarnego sklepu:
ITChome
Warszawa,
ul. Elektoralna 17A/13
telefon: (22) 382 1559
tel.kom: 794 605 083

Przejdź do strony głównej